DBCs Bestyrelse

Formand:
Bjarne Kratholm
Tlf. 21 74 74 31
Email: kratten@sport.dk
(Økonomiudvalg, børnetræning, Mastertræning, Sponsorudvalg, Administration)
Næstformand:
Tonny Møller Jensen
Tlf: 42 13 54 02
Email: tonnymollerjensen@gmail.com
(Økonomiudvalg, Mastertræning)
Kasserer:
Inge Lise Lieberoth
Egeskoven 114
2600 Glostrup
Tlf: 21 78 89 81
E-mail: lieberoth@mail.dk
(Økonomiudvalg)
Sportschef:
Mathias Krigbaum
Tlf. 22 96 26 32
Email: mathiaskrigbaum@gmail.com
Bestyrelsesudvalg/Stævneudvalg

Bestyrelsesmedlem:
Morten Mikkelsen
Email : mmikkelsen69@gmail.com

Bestyrelsesmedlem:
Jimmi Madsen
Tlf:40 11 04 17
E-mail: jimmi@madsen.as
(Sponsorudvalg, Materialeansvarlig)
Bestyrelsesmedlem:
Michael Baunsgaard
Email:michael66baune@gmail.com


Bestyrelsesmedlem:
Hanne Malmberg
Tlf: 29 88 40 54
Email: hmalmberg5@gmail.com
(Sportsudvalg, børnetræning, kontakt til Ballerup kommune)
Rytterrepræsentant:Bestyrelsesmedlem:
Lars Lindemose
Tlf: 31220706
lindemose@gmail.com
Bruno de Haas
Dehaas.bruno@gmail.com

Bestyrelsesmedlem
Gert Caspersen
Email : gertcaspersen@gmail.com
Tlf: 30223897
Bestyrelsesmedlem
Christian Poulsen



Share